Dzień Babci w ZWP 2018

Niech żyją wszystkie Babcie i Dziadkowie!

W tym roku w Zespole Wychowania Przedszkolnego Święto Babci i Dziadka obchodziliśmy 17 stycznia. Dzieci bardzo chętnie przygotowywały się na tę uroczystość. Z zaangażowaniem i wielką starannością wykonywały laurki, rysowały postacie swoich dziadków, wytrwale ćwiczyły wiersze i piosenki.

Gdy już nadszedł ten długo wyczekiwany   dzień,  po zaprezentowaniu wierszy i piosenek, najmłodsi Przedszkolacy z naszej społeczności zaśpiewały ,,Sto lat”,  swoim najukochańszym Dziadkom.  Później był czas na laurki, życzenia, słodki poczęstunek i wiele radosnych rozmów.

W codziennym dniu aktywności w przedszkolu dzieci bardzo chętnie wypowiadają się o swoich babciach i dziadkach. Opowiadają o wspólnych pracach, zabawach, zajęciach. Dziadkowie niejednokrotnie odbierają dzieci z przedszkola. Także ogromna jest rola najukochańszych babć i  dziadków  w rozwoju, wychowaniu wnucząt.