Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym 2018

Dnia 28.03.2018r w Zespole Szkół w Kaletniku rozegrany został Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym (BRD) Etap Gminny.

Udział w turnieju wzięły wszystkie szkoły z terenu gminy Szypliszki, a został on przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: Szkoły podstawowe i Szkoły Gimnazjalne.

W trakcie trwania turnieju uczestnicy zmierzyli się na sprawnościowym torze rowerowym oraz podczas pisania testu z wiedzy o ruchu drogowym. W ostatecznej klasyfikacji wygrały szkoły Podstawowe oraz Gimnazjalne z Kaletnika i to one będą reprezentowały Gminę Szypliszki w etapie Powiatowym. Wyróżnienia indywidualne otrzymały: Gabriela Bednarko (za najsprawniej pokonany tor rowerowy) oraz Klaudia Stefanowicz (za najlepiej rozwiązany test wiedzy).

Nagrody ufundował Wójt Gminy Szypliszki Pan Mariusz Grygieńć.

Składy zwycięskich drużyn:

SP Kaletnik: Karolina Augustynowicz, Gabriela Bednarko, Jakub Wąsewicz i Tomasz Makowski

PG Kaletnik: Paulina Pieczulis, Klaudia Stefanowicz i Daniel Miszkiel

opiekun: Maciej Filipczuk