Powiatowy turniej BRD

W piątek 27 kwietnia dwie drużyny z naszej szkoły reprezentowały gminę Szypliszki w powiatowych eliminacjach turnieju BRD.

Drużyna z gimnazjum w składzie: Klaudia Stefanowicz, Paulina Pieczulis i Daniel Miszkiel, okazała się bezkonkurencyjna i w bardzo ładnym stylu wygrała turniej w swojej grupie wiekowej.

Dodatkowo Klaudia Stefanowicz zdobyła nagrodę dla najlepszej zawodniczki turnieju.

Drużyna ze szkoły podstawowej w składzie: Karolina Augustynowicz, Gabriela Bednarko, Tomasz Makowski i Jakub Wąsewicz do ostatniej konkurencji była na prowadzeniu, ale błędy popełnione na miasteczku ruchu drogowego okazały się bardzo kosztowne i ostatecznie nasza drużyna zajęła drugie miejsce w kategorii szkół podstawowych.

Drużynie gimnazjalnej życzymy zwycięstwa na etapie wojewódzkim turnieju, który odbędzie się 17 maja w Suwałkach.