Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca 2019 roku w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. W tym dniu  Zespół Wychowania Przedszkolnego, Oddział Przedszkolny i klasy I-III do szkoły przyszli przebrani za wiosenne stroje. Uczniowie najstarszych klas zaproponowali nauczycielom zamianę  ról i sami poprowadzili wybrane lekcje. Młodzi pedagodzy byli bardzo zaangażowani w prowadzenie zajęć, przestrzegali zasad i w stu procentach sprawdzili się w roli nauczyciela. W dalszej części obchodów zebraliśmy się na sali gimnastycznej, gdzie rozegrany został mecz siatkówki - Uczniowie kontra Kadra Pedagogiczna  (wynik 1:3 – Brawo Nauczyciele!).  Na koniec spotkania  chętni uczniowie z  poszczególnych  klas zaprezentowali się w swoich strojach wiosennych oraz przedstawili  skecze , piosenki, układy taneczne.

Dziękujemy Samorządowi Szkolnemu i jego opiekunowi, wychowawcom klas oraz  uczniom za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie obchodów Dnia Wiosny.