Finał krajowy BRD Krośnica-Izbicko-Opole 6-8 czerwca 2016r.

Uczniowie Zespołu Szkół w Kaletniku w dniach 6-8 czerwca uczestniczyli w kolejnym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Tym razem uczniowie szkoły podstawowej reprezentowali nie tylko Gminę Szypliszki  ale także województwo podlaskie na etapie centralnym turnieju. Gospodarzem turnieju była Gmina Izbicko leżąca na malowniczej Opolszczyźnie. Poziom przygotowania uczestników  tego etapu był bardzo wysoki. Nasi reprezentanci spisali się na miarę swoich możliwości , mimo to zajęli 15 pozycję na 17 drużyn uczestniczących w finale. Pod czas trzydniowych zmagań nie zabrakło atrakcji zorganizowanych przez gospodarzy. Miedzy innymi  odwiedziliśmy Jura Park w Krasiejowie i zwiedzaliśmy Opole.