Szkolenie online dla Rodziców

- „Jak radzić sobie z dziećmi i emocjami w czasie izolacji domowej”

Epidemia koronawirusa wywołuje w nas uczucia takie jak lęk, stres i niepewność. Zwłaszcza dzieci silnie je odczuwają. Chociaż każde dziecko inaczej radzi sobie z takimi emocjami, to w obliczu zamkniętej szkoły, odwołanych wydarzeń i izolacji od przyjaciół, będą musiały czuć wsparcie i miłość najbliższych. Teraz bardziej niż kiedykolwiek.

Zapraszam Rodziców na bezpłatne seminarium online „Jak radzić sobie z dziećmi i emocjami w czasie izolacji domowej”, które odbędzie  się   w  środę, 22 kwietnia o 10:00.

Oto co Rodzic zyska  w czasie seminarium online:

• Zrozumiesz, dlaczego Twoje dziecko zachowuje się tak, a nie inaczej i jak uniknąć niepożądanych zachowań.
  • Odkryjesz Trzy Podstawowe Potrzeby Psychologiczne i dowiesz się jak je rozpoznać u dzieci.
  • Poznasz najważniejsze techniki parentingowe, łatwe do natychmiastowego zastosowania.
  • Dowiesz się jak zapobiegać konfliktom, które mogą wystąpić z powodu izolacji, zarówno między dziećmi, jak i między dorosłymi.
  • Przekonasz się jak zmniejszyć stres i niepokój i dzięki temu, w spokoju spędzić z dziećmi najbliższy czas w domu.

Link do rejestracji:

Pozdrawiam,