TYDZIEŃ   WOLONTARIATU

Coroczne wspólne działania Szkolnego Klubu Wolontariusza i Koła Caritas  w  ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza  dobiegły końca. Udało się nam zrobić wiele dobrego! Oto najważniejsze przedsięwzięcia:

• Organizacja „Słodkiego meczu” – zbiórka słodyczy dla dzieci z Ośrodka w Brodzie Nowym;
  • Udział w IV ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Łańcuch Dobra” – stworzenie 80 m łańcucha;
  • Zbiórka żywności dla osób samotnych z gminy – przygotowanie 30 paczek żywnościowych;
  • Własnoręczne wykonanie kartek świątecznych z życzeniami dla osób samotnych z gminy;
  • Organizacja akcji „Słodki gofr” – zebranie 340 zł na rehabilitację  dzieci chorych na dystrofię mięśniową (podopieczni Fundacji PRO SALUTE).

Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!