Wyjazd Na Mecz Ślepsk - Trefl

W dniu 25.03.2022r. w związku z zaproszeniem od klubu siatkarskiego MKS Ślepsk Malow Suwałki, uczniowie szkoły Podstawowej w Słobódce i Kaletniku uczestniczyli w meczu Plus Ligi Mężczyzn Ślepsk Suwałki – Trefl Gdańsk. Współorganizatorami wyjazdu dla dzieci były: Urząd Gminy Szypliszki, Gminna Biblioteka Publiczna  w Słobódce oraz Szkoły Podstawowe w Słobódce i Kaletniku. Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Prezesa MKS Wojciecha Winnika i Zbigniewa Szyperka pracownika klubu za zaproszenie i ugoszczenie  oraz za pomoc w organizacji wyjazdu dla Wójta Gminy Szypliszki Pana Mariusza Grygieńć i jego zastępcy Pana Marcina Jaśkiewicza oraz Dyrekcji Szkół Podstawowych ze Słobódki i Kaletnika Pana Marka Zdancewicza oraz Justyny Sidorek i opiekuna ze Szkoły w Słobódce Pani Anety Staskielunas.