^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
×

Wiadomość

Szkoła Podstawowa w Kaletniku

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY "MATEMATYKA TO PRAKTYKA"

09.06.2022 r. już po raz czternasty odbył się Gminny Konkurs Matematyczny „Matematyka To Praktyka" pod patronatem Wójta Gminy Szypliszki Mariusza Grygieńć. Do rywalizacji o tytuł najlepszego matematyka przystąpiło 12 uczniów z klas IV-VI ze szkół podstawowych gminy Szypliszki.

Za poprawne rozwiązanie zadań otwartych i zamkniętych uczeń mógł uzyskać 22 punkty. Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii klas VI najwyższy wynik uzyskał – Aleksander Słowikowski 16 pkt. – uczeń SP w Słobódce. W kategorii klas V najlepszy wynik uzyskała Julita Popko 16 pkt. – uczennica SP w Kaletniku. W kategorii klas IV zwyciężył Kacper Milewski 16 pkt. - uczeń SP w Kaletniku. Laureaci  otrzymali bony o wartości 250 zł do wykorzystania w sklepie Empik. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz pamiątkowe kubki i długopisy.

W podziękowaniu za trud włożony w przygotowanie uczniów do zmagań matematycznych nauczycielom wręczono dyplomy oraz pamiątkowe długopisy.

Fundusze na organizację konkursu przekazał Wójt Gminy Szypliszki – Pan Mariusz  Grygieńć. Dziękujemy za pieczę i wsparcie. Konkurs zorganizowała pani Alicja Wasilewska.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

FOTO 


 

Copyright © 2023. Szkoła Podstawowa w Kaletniku Rights Reserved.