Dzień św. Patryka i Dzień Samorządności 2017

Dzień Św. Patryka oraz Dzień Samorządności

21 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Św. Patryka połączony z dniem Samorządności Szkolnej. Uczniowie najstarszej klasy wcielili się w rolę nauczycieli i przeprowadzili 3 pierwsze lekcje. Następnie przeszliśmy do części artystycznej, ukazując istotę tego święta. Publiczność rozbawiły nasze szkolne leprikony. Na Sali pozostał dobry humor i w takim nastroju wybrani uczniowie wszystkich klas odpowiadali na pytania w naszych „Patrykowych Milionerach”.

Po godzinie rywalizacji nadszedł czas na następną dawkę emocji. Mecz nauczyciele kontra uczniowie przyniósł nam wiele emocji i dobrej zabawy. Ostatecznie nauczyciele wygrali, lecz z niewielką przewagą, dlatego uczniowie wyszli z podniesioną głową.

Oczywiście nie zapomnieliśmy o najmłodszych i zorganizowaliśmy im w tym czasie seans filmowy ;-) Ten dzień długo zostanie w naszej pamięci.

Klasa III gim