Comic Con

2 czerwca w ramach Dnia Dziecka uczestniczyliśmy w niezapomnianym wydarzeniu, jakim było Warsaw Comic Con – pierwsze w Polsce!!!  A także w II targach gamingowych w Nadarzynie. A to dzięki grupie chłopaków z III gimnazjum (Kuba, Bartek Sokołowski, Sebastian, Karol i Krzyś) oraz Konradowi z klasy V, a także  ich opiekunowi p. Agnieszce Radzewicz, którzy zgłosili się do konkursu MSI. Chłopcy w prawdzie nie wygrali konkursu, ale dzięki udziałowi w rozgrywkach, szkoła otrzymała 50 darmowych wejściówek na Warsaw Comic Con. Ten dzień z pewnością długo pozostanie w naszej pamięci.

Będąc w stolicy odwiedziliśmy również Muzeum Katyńskie, w którym pan przewodnik w ciekawy sposób przybliżył nam m.in. historię zbrodni katyńskiej.

Oto niektóre wypowiedzi uczestników wyjazdu:

Dzisiejszy dzień był genialny! Udało mi się zdobyć autografy aktorów z mojego ulubionego serialu. Jeszcze wczoraj nawet o tym nie marzyłam, ale stało się :D Na długo zapamiętam ten dzień, zbyt wiele się zdarzyło9, żeby o nim ot tak zapomnieć :D

Natalia J.  III gim.

Ten dzień był bardzo emocjonujący!!! Walczyłam o koszulkę i ją zdobyłam! Długo tego nie zapomnę.

Paulina P.  I gim.

Dzisiejszy dzień na długo pozostanie w mojej pamięci. Spotkałam mojego ulubionego Youtubera i udało mi się zrobić z nim zdjęcie. Jednak największą zdobyczą okazały się autografy aktorów z mojego ulubionego serialu! To najlepszy dzień w moim życiu.

Paulina Z.   III gim.

Dzisiejszy dzień był jednym z najlepszych. Jak przystało na prawdziwego fana GOT, czekałam prawie godzinę, aby usiąść na Żelaznym Tronie. Ten niesamowity dzień dopełniło spotkanie jednego z najfajniejszych Youtuberów i zdobycie jego autografu.

Ania J.  III gim.

Dzisiejsza wycieczka była jedną z najfajniejszych. Mogłem ujrzeć po raz pierwszy moich ulubionych Youtuberów. Walczyłem nawet o koszulkę i ją zdobyłem, później uzyskałem nawet autograf i zdjęcie z moim ulubionym Youtuberem. Żałuję tylko, że taka podróż nie powtórzy się już w tym samym składzie.

Mateusz K.  III gim.

Dzień w Warszawie zapamiętam na zawsze. Było dużo atrakcji, najlepszymi moim zdaniem były gry na komputerze tak zwane 1 vs 1. Poznałem dwie sławne osoby, którym przybiłem „żółwika”. Tego dnia nie zapomnę, jak jeden streamer powiedział „Śmiechom nie było końca”. Chciałbym to kiedyś powtórzyć.

Karol M.  III gim.

Ten dzień był jedyny w swoim rodzaju. Spędziłem wspaniały czas z przyjaciółmi. Jest to mój ostatni rok w obecnej klasie. Dzięki temu wyjazdowi zdobyłem wspomnienia, o których będę pamiętał na zawsze. Poznałem nowych ludzi, jednego ze swoich idolów. Będę o tym pamięta na zawsze : D

Sebastian  III gim.

Dzisiejszy dzień przebił wszystkie, które przeżyłem. Dzięki treningowi, który pokazał nam jak wyglądają podstawowe ćwiczenia odnośnie ratowania życia innego człowieka podczas wojny, zmieniłem pogląd na szkoły wojskowe. Uważam, że dzień był genialny, za co dziękuję pani Radzewicz i wszystkim opiekunom.

Krzysztof  II gim.

Wycieczka była najlepsza w tym roku szkolnym. W pamięci najbardziej utkwiła mi pogawędka z youtuberem oraz uśmiech i radość, którą otrzymywaliśmy od każdej osoby. Teraz wspominając dzisiejsze wydarzenia mam łzy w oczach ze szczęścia. Oby więcej takich wyjazdów w takim składzie.

Niezapomniana wycieczka! Było lepiej niż myślałyśmy. Każda tam spędzona chwila dała nam radość. Móc zobaczyć niesamowite stroje z filmów, seriali i bajek oraz spotkać youtuberów, wywołało uśmiech na naszych twarzach. Zdobyłyśmy nie tylko zdjęcie czy autograf, lecz również wspomnienia!

Agata P. Ania Dz.  III gim.

Wycieczka była genialna. Muzeum bardzo ciekawe, zachęca do pogłębiania wiedzy o historii Polski. Natomiast Comic Con to najwspanialsza atrakcja tego dnia. Zrobiliśmy dużo zdjęć z cosplays, a także genialnie bawiliśmy się zwiedzając trzy dostępne hale.

Izabela S.   II gim

Oczywiście wycieczka oraz opiekunowie byli genialni!!! Mam nadzieję, że takich wycieczek będzie o wiele więcej. W muzeum dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy. Na targach było wiele super atrakcji, znanych osób i dużo pamiątek. Bardzo dziękujemy opiekunom za trud i cierpliwość.

Gabrysia  II gim.