Dzień Edukacji Narodowej 2017

Dnia 13 października 2017 w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.  Samorząd Szkolny zorganizował część artystyczną, aby docenić trud i poświęcenie jakie uczniowie otrzymują na co dzień od swoich pedagogów. Obchody rozpoczęły się inscenizacją "typowej" lekcji, która w sposób humorystyczny przedstawiła mankamenty uczniów.  Następnie odbył się koncert dotyczący różnych przedmiotów nauczanych w naszej placówce. Występujący nie szczędzili głosów i śpiewali bardzo głośno i radośnie. Widownia była zachwycona i po chwili dołączyła się do wesołych pląsów. Na koniec w ramach podziękowania nauczyciele otrzymali róże i udali się do pokoju nauczycielskiego, aby rozwiązać przygotowany wcześniej przez uczniów  test wiedzy ogólnej. W tym czasie klasa III gimnazjum przez chwilę zajęła się młodszymi klasami.