Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Tysiące wolontariuszy na całym świecie 5 grudnia obchodziło swoje święto – Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Także   w naszym szkolnym środowisku  działają uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariusza i Koła Caritas, którzy  swoim czasem i zaangażowaniem wspierają różnego typu instytucje, projekty i wydarzenia.   Wspomniani wolontariusze w ramach obchodów swojego święta  zaprosili całą społeczność szkolną na montaż słowno-muzyczny  pt. : „Dobrze widzi się tylko sercem”, zorganizowali rozgrywki sportowe oraz przeprowadzili akcje charytatywne na rzecz dzieci z Ośrodka w Brodzie Nowym, włączyli się  także do Ogólnopolskiej Akcji Góra Grosza. Odbył się również kiermasz ciast, które upiekli nauczyciele. Zgromadzone środki finansowe w całości zostały przekazane na zakup paczek świątecznych potrzebującym.

Dzień wolontariusza

Kiermasz słodkości