W środę 5 czerwca dzieciaki z ZWP i OP wybrały się nad jezioro na piknik. Wzięły ze sobą kocyki, przekąski, wodę oraz obowiązkowo nakrycia głowy.

Korzystając z pięknej pogody świetnie bawiły się na świeżym powietrzu. A na koniec były lody cool

FOTO