Szkoła Podstawowa w Kaletniku
UCZYMY I WYCHOWUJEMY OD PONAD 200 LAT

Menu

  • Home
  • e-Dziennik
  • Dowozy
  • Kadra
  • Dokumenty szkolne
  • Dożywianie płatne
  • Opieka psychologiczno - pedagogiczna
  • Standardy Ochrony Małoletnich
  • Legitymacje szkolne
  • Laboratoria Przyszłości
  • Rekrutacja
  • Świetlica środowiskowa
  • Pomoc zdrowotna i socjalna
  • Sytuacje kryzysowe
  • Klauzula informacyjna RODO
  • BIP

W tej chwili

Odwiedza nas 527  gości oraz 0 użytkowników.

Laboratoria Przyszłości

Jesteśmy na FB

Logowanie

Zaloguj się lub załóż konto

  • Nie pamiętasz hasła?
  • Nie pamiętasz nazwy?

Szkoła Podstawowa w Kaletniku

Najlepsze życzenia

Szczegóły
Autor: Justyna Sidorek
Utworzono: 16 grudzień 2020

WSPARCIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Szczegóły
Autor: Edyta Sawicka
Utworzono: 16 grudzień 2020

WSPARCIE  DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Rzecznik Praw Dziecka zainicjował przedsięwzięcie, które jest odpowiedzią na potrzeby dzieci i młodzieży zmagających się z kryzysem psychicznym.

-   całodobowy Dziecięcy Telefon Zaufania – 800 12 12 12 

-  bezpieczny czat internetowy prowadzony na stronie - https://brpd.gov.pl/sos-czat/.

Więcej na ten temat przeczytać można na stronie https://brpd.gov.pl/2020/12/07/startuje-calodobowy-dzieciecy-telefon-zaufania-iczat-internetowy/.

Więcej…

Sukcesy plastyczne naszych uczennic

Szczegóły
Autor: Edyta Sawicka
Utworzono: 16 grudzień 2020

 

Suwalski Ośrodek Kultury zaprosił uczniów szkół podstawowych do udziału w VII Przeglądzie Dziecięcej Twórczości Plastycznej Suwałki 2020.

Inspiracją młodych artystów były znani i mniej znani ludzie Suwalszczyzny - wybitne postaci ważne dla naszego regionu.

Z przyjemnością informujemy, iż Marysia  Augustynowicz (kl.IV) i Julitka Popko (kl.IV) zajęły ex aequo  II MIEJSCE!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Razem na Święta – akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej

Szczegóły
Autor: Edyta Sawicka
Utworzono: 16 grudzień 2020

 

     Celem przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna edycja akcji  miała nieco odmienny charakter. Jesteśmy jednak przekonani, że szczególnie w tym okresie wiele osób czeka na nasze wsparcie i zwykłe gesty życzliwości.

     Nasza  społeczność szkolna  włączyła się w akcję poprzez:

  • przygotowanie świątecznych kartek dla Seniorów,
  • napisanie Listu Świątecznego dla podopiecznych ze Stowarzyszenia Pro Salute,
  • zbiórkę karmy dla zwierzaków ze schroniska Fundacji „Zwierzęta Niczyje”,
  • przygotowanie słodkiej paczki od pracowników SP dla dzieci z OśrodkaRehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Brodzie Nowym.

Świąteczny List od Przyjaciela

Szczegóły
Autor: Edyta Sawicka
Utworzono: 14 grudzień 2020

            „Świąteczny List od Przyjaciela”  to akcja Stowarzyszenia PRO SALUTE, do której włączyła się SP w Kaletniku.

       Uczniowie naszej szkoły stworzyli dziesiątki kartek świątecznych, własnoręcznie wypisali życzenia świąteczne.

Pragniemy pokazać, że dzieci z Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej UMB mają w nas przyjaciół, którzy myślą o nich i wierzą w ich wyzdrowienie.

Mamy nadzieję, że wywołają one niejeden uśmiech na dziecięcej twarzy.

FOTO


 

  • III edycja Akcji Charytatywnej „Łańcuch dobra"
  • Odwiedził nas Święty Mikołaj
  • Światowy Dzień AIDS
  • Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka razem z UNICEF
  • Andrzejki Przedszkolaków
  • Święto Pluszowego Misia  
  • 19 dni przeciwko pomocy
  • 19 listopada – Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu.
  • Szkoła do hymnu
  • Dzień uśmiechu

Strona 72 z 99

  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76