Szkoła Podstawowa w Kaletniku
UCZYMY I WYCHOWUJEMY OD PONAD 200 LAT

Menu

  • Home
  • e-Dziennik
  • Dowozy
  • Kadra
  • Dokumenty szkolne
  • Dożywianie płatne
  • Opieka psychologiczno - pedagogiczna
  • Standardy Ochrony Małoletnich
  • Legitymacje szkolne
  • Laboratoria Przyszłości
  • Rekrutacja
  • Świetlica środowiskowa
  • Pomoc zdrowotna i socjalna
  • Sytuacje kryzysowe
  • Klauzula informacyjna RODO
  • BIP

W tej chwili

Odwiedza nas 791  gości oraz 0 użytkowników.

Laboratoria Przyszłości

Jesteśmy na FB

Logowanie

Zaloguj się lub załóż konto

  • Nie pamiętasz hasła?
  • Nie pamiętasz nazwy?

Szkoła Podstawowa w Kaletniku

Wiosenne zabawy na śniegu

Szczegóły
Autor: U. Grzędzińska
Utworzono: 15 marzec 2021
Chociaż to już  11 marzec i niecierpliwie wyglądamy wiosny, to zima jeszcze nie ustępuje. Śnieg, niewielki mróz, słoneczko. Ale to jest świetna okazja by, pewnie ostatni raz w tym roku, pobawić się na śniegu, pozjeżdżać na czym się da z górki. Po zabawie  ognisko i pieczone kiełbaski.
Dziękuję rodzicom  klasy 3 za pomoc w  zorganizowaniu ogniska.   

FOTO


 

Zaburzenia depresyjne u młodzieży

Szczegóły
Autor: Edyta Sawicka
Utworzono: 09 marzec 2021


 

Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych

Szczegóły
Autor: Edyta Sawicka
Utworzono: 08 marzec 2021

W dniu 08.03.2021r. uczniowie klasy VIII uczestniczyli w warsztatach online, podczas których zapoznali się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach.

Link: https://photos.app.goo.gl/zi4mcUQKpe6dqN99A


 

Bezpieczni online

Szczegóły
Autor: Edyta Sawicka
Utworzono: 04 marzec 2021

Pani Małgorzata Lipska z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach oraz dzielnicowy st. sierż. Gabriel Leszczyński   spotkali się 04.03.2021 r. z uczniami klas I-III  i VIII SP w Kaletniku.

Tematem spotkania było bezpieczeństwo w Internecie oraz cyberprzemoc.

Akademia Mistrzów Narciarstwa Zjazdowego 2021

Szczegóły
Autor: U. Grzędzińska
Utworzono: 03 marzec 2021
Klasa trzecia i druga pod opieką Pani Celiny i Pani Marty uczestniczyły w lekcjach nauki jazdy na nartach, w ramach projektu ''Akademia mistrzów narciarstwa zjazdowego 2021" .
Zajęcia odbywały się na stokach WOSiR Szelment.
FOTO
  • Zimo - ach o ty?
  • Dzień Pączka!
  • Zabawa karnawałowa w klasie 3
  • Walentynki 2021
  • Cyberbezpieczni
  • Konkurs kolęd i pastorałek
  • Pomóżmy
  • Pomoc dla schroniska
  • Jasełka 2020
  • Najlepsze życzenia

Strona 72 z 102

  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76